مارکا: منچستریونایتد از پوگبا مهلت خواست

سران منچستریونایتد طبق ادعای مارکا با جدایی پوگبا موافقت کرده اند ولی در عین حال از ستاره فرانسوی مهلت خواسته اند تا جانشینی مناسب برای او پیدا کنند.

به گزارش “ورزش سه”، به نقل از مارکا، اگر تا هفته گذشته اخبار از سرسختی سران یونایتد در مقابل جدایی پل پوگبا حکایت داشت، پس از پافشاری های بازیکن و اظهارات اخیر مینو رایولا(مدیر برنامه های پوگبا)، همه چیز تغییر کرده است.

رایولا گفت که همه مسئولان منچستریونایتد می دانند که پوگبا فصل بعد راهی تیمی دیگر خواهد شد. سران منچستر حالا قبول کرده اند که راهی برای ماندگار کردن پوگبا وجود ندارد ولی در پیامی برای او درخواست کرده اند که به تمرینات برگردد و عازم تور پیش فصل استرالیا شود. آنها از پوگبا مهلت خواسته اند تا در آرامش و بدون جنجال برای جذب جانشین او که احتمالا میلینکوویچ ساویچ(ستاره صبر لاتزیو) خواهد بود، اقدام کنند. انتقالی که کمتر از 120 میلیون یورو هزینه نخواهد داشت.

تمرینات یونایتد از دوشنبه هفته پیش شروع شده و امروز تور پیش فصل استرالیا شروع خواهد شد و باید دید پوگبا که تا روز گذشته در نیویورک حضور داشت، خود را به کاروان یونایتد خواهد رساند یا خیر.

ستاره فرانسوی به دوستان و اطرافیانش گفته است که قصد پیوستن به رئال مادرید را دارد تا به آرزوی خود که کار کردن با زیدان بود دست یابد. او البته اذعان داشته است که یوونتوس نیز در تلاش برای جذب اوست ولی خودش رئال را ترجیح می دهد.

رئالی ها سه سال پیش نیز فرصت جذب پوگبا را داشتند ولی حاضر نشدند 105 میلیون یورو برای جذب او هزینه کنند تا الان مجبور به پرداخت 170 میلیون یورو برای ستاره فرانسوی باشند. آنها با درخواست مستقیم زیدان، دو جلسه مذاکره نیز با سران یونایتد داشته اند و اگر اتفاقی غیرمنتظره رخ ندهد، پوگبا طی هفته های آتی پیراهن سفید را به تن خواهد کرد.

منبع : ورزش سه